leczenie

Problemy z oddawaniem moczu

Problemy z oddawaniem moczu

(...) Problemy z oddawaniem moczu są wstydliwym, ale częstym problemem. Szacuje się, że w Polsce dotyczą one nawet kilkunastu procent dorosłej populacji. Niestety, mimo powszechności ich występowania, leczenie schorzeń urologicznych nie jest takie proste. Dzieje się tak głównie dlatego, że ludzie niechętnie zgłaszają się z nimi (...)

Zdrowie psychiczne też jest ważne

Zdrowie psychiczne też jest ważne

(...) a porady i diagnostyka problemów psychologicznych są często szukane, ludzie też chętnie z nich korzystają. Bez względu na wie, status społeczny czy styl życia. Nie ulega jednak wątpliwości, że mężczyźni wykazują tu nieco mniejszą otwartość niż (...)

Dziecko u psychologa

Dziecko u psychologa

(...) Dawniej podejście do terapii było zupełnie inne niż obecnie. Początkowo postrzegano ją jako wymysł, coś pozbawionego większego sensu. Potem przyszedł czas, gdy praca psychologa opierała się głównie na pomocy jednostkom ocenianym jak słabe i mało zaradne. Należały do nich dzieci, ale również kobiety. Obecnie gabinet takiego specjalisty odwiedzają przedstawiciele niemal wszystkich grup społecznych. Terapia nie jest już czymś