Zęby to całkiem istotna rzecz w naszym organizmie, w dodatku...

są dość wielofunkcyjne. Z jednej strony pełnią naprawdę ważną rolę w trakcie jedzenia, a z drugiej są świetnym dopełnieniem szczerego, szerokiego uśmiechu. 
Stąd dzisiejszy apel: człowieku, zadbaj o piękne zęby! Zadbaj o to, by były zdrowe! Dbaj o nie i nie żałuj na to ani czasu, ani pieniędzy. To inwestycja, która z całą pewnością w takiej czy innej formie w końcu się zwróci (choćby brakiem konieczności kompletowania sztucznej szczęki, co też tanie nie jest!).  Z uwagą wybierz dentystę, do którego chodzisz na wizyty. Przekonaj się, jakie opinie o nim krążą. Mieszkasz we Wrocławiu? Odwiedź sprawdzonego dentystę we Wrocławiu, upewniając się wcześniej, czy jego sława jest aby na pewno taka, jakbyś sobie tego życzył. Ponadto pamiętaj o codziennej higienie jamy ustnej. Szczotkuj zęby rano, wieczorem i po każdym posiłku. Stosuj przy tym odpowiednią szczoteczkę z atestami i wykonuj ruchy okrężne, nie pomijaj przy tym żadnego segmentu swoich zębów. Staraj się używać nitek dentystycznej. Stosuj płyn do płukania jamy ustnej. Obserwuj stan swojego uzębienia. Uważnie i często. 
Wiele chorób nie daje od razu wyraźnych oznak w postaci chociażby bólu, który w przypadku zębów jest bardzo dojmujący. Na przykład paradontoza to choroba która atakuje podstępnie. Bez żadnego ostrzeżenia. Nie bierze jeńców. Strzeż się jej. Unikaj też potraw z wysoką zawartością cukru. Cukier to świetna pożywka dla rozwijających się bakterii - chyba nie trzeba mówić, że bakterie na zębach to nie jest stan, który chciałbyś osiągnąć.Ponawiam apel: dbaj o swoje zęby!
- profesjonalna klinika stomatologiczna

Fotorelacja

odwiedź sprawdzonego dentystę we Wrocławiu

zadbaj o piękne zęby

paradontoza to choroba która atakuje podstępnie