Niestety żylaki to przypadłość dotykająca coraz więcej osób zarówno w Polsce, jak i na świecie.

O leczeniu i pozbyciu się ich myśli praktycznie każda osoba, której problem ten dotyczy i to nie tylko ze względów estetycznych, ale przede wszystkim zdrowotnych. Żylaki to potoczna nazwa przewlekłej niewydolności żylnej. 
Łatwo ją zauważyć gołym okiem, gdyż objawia się wypukłościami widocznymi przez powłoki skórne, a także zgrubieniami i przebarwieniami żył. Leczenie żylaków jest więc ważnym tematem, którego nie wolno pod żadnym pozorem bagatelizować. 
Operacja na żylaki wymaga najpierw odpowiedniego przygotowania pacjenta. Przed możliwością jej odbycia należy wykonać wszystkie wskazane przez lekarza badania i szczepienia, oraz wybrać rodzaj znieczulenia podczas zabiegu. 
Niejedna krakowska klinika oferuje leczenie żylaków oraz kompleksową opiekę po operacji. Zanim więc wybierzemy klinikę, w której ma odbyć się nasza operacja na żylaki, poczytajmy dostępne opinie w internecie oraz uwagi i przemyślenia pacjentów, aby wybrać tę najlepszą i najbardziej polecaną placówkę. Zachęcamy również do zapoznania się z dr Zbigniewem Kustrą na stronie http://klinikavenamed.pl/o-nas/
Wbrew pozorom może się okazać, że nie będzie to najdroższa prywatna klinika. Dla porównania również warto wybrać się na konsultacje co najmniej do dwóch lekarzy, którzy po rozmowie z nami i wykonaniu wszystkich badań przekażą nam diagnozę i zalecenia.
Pamiętajmy, że zdrowie jest najważniejsze i nie leczone żylaki mogą prowadzić do strasznych konsekwencji dla naszego zdrowia.

Fotorelacja

leczenie żylaków

operacja na żylaki

krakowska klinika